Anteny DVB-T

B_0813_DVB-T_LogoDarmowa Naziemna Telewizja Cyfrowa DVB-T

Naziemna telewizja cyfrowa umożliwia darmowy odbiór kanałów telewizyjnych nadawanych cyfrowo. Aktualnie odbiorniki DVB-T umożliwiają odbiór 27 programów nadawanych w ramach 4 MUX-ów. Wykaz kanałów jakie są nadawane w każdym z MUX-ów znajduje się po prawej stronie. W zależności od miejsca zamieszkania, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, mamy możliwość odbierania sygnału aż z 4 kierunków (w uproszczeniu: Krosno, Leżajsk, Tarnów, Kielce). Częstotliwość odbioru poszczególnych MUX-ów jest inna z każdej z wymienionych lokalizacji.

Instalujemy anteny DVB-T

Montaż anteny DVB-T

Montaż anteny DVB-T

Zamierzasz zainstalować antenę DVB-T służącą do odbioru darmowej naziemnej telewizji cyfrowej? Nie wiesz co to jest MUX? Zastanawiasz się w którą stronę ustawić antenę w celu odebrania jak najmocniejszego sygnału? Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt, zainstalujemy i ustawimy antenę.

Ustawiamy anteny DVB-T

Masz problem z odbiorem sygnału DVB-T? Nie możesz uzyskać odbioru z wszystkich MUX-ów? A może podczas gorszej pogody nie odbierasz sygnału TV? Być może antena DVB-T jest źle ustawiona. Zadzwoń do nas a przyjedziemy i pomożemy zdiagnozować przyczynę problemu. Wykorzystując profesjonalny miernik sygnału DVB-T szybko sprawdzimy poziomy odbieranego sygnału i zdiagnozujemy przyczynę problemów

Diagnozujemy problemy w instalacji telewizyjnej

Gdzie jest problem?

Gdzie jest problem?

Antenę masz dobrze ustawioną a pomimo to występują problemy z odbiorem sygnału? Poinformuj nas o tym. Sprawdzimy instalację, pomierzymy sygnał w każdym punkcie instalacji. Być może któryś z elementów instalacji jest uszkodzony? Może występuje przerwa na kablu? Może tłumienie elementów instalacji jest za duże? Te i inne problemy zdiagnozujemy szybko i dokładnie.

 

Komentowanie jest wyłączone.