Anteny satelitarne

Montujemy anteny satelitarne

Montaż anteny satelitarnej

Montaż anteny satelitarnej

Chciałbyś zainstalować antenę satelitarną ale nigdy tego nie robiłeś? Nie wiesz co to jest konwerter i jak się go podłącza? Potrzebujesz doradztwa w sprawie zaplanowania i wykonania instalacji satelitarnej? Zadzwoń do nas. Przyjedziemy i wykonamy dla Ciebie instalację od zera. Zamontujemy antenę, ustawimy, doprowadzimy kable do dekoderów.

Ustawiamy anteny satelitarne

Posiadasz antenę satelitarną ale występują problemy z sygnałem? Po wichurze antena się przestawiła? Nie działają kanały HD? Skontaktuj się z nami. Precyzyjnie ustawimy antenę za pomocą profesjonalnego miernika. A może problem nie jest z anteną tylko z samą instalacją?

Diagnozujemy problemy w instalacji telewizyjnej

Pomiar sygnału

Pomiar sygnału

Antenę masz dobrze ustawioną a pomimo to występują problemy z odbiorem sygnału? Na jednym dekoderze sygnał jest dobry a na drugim brak sygnału? Poinformuj nas o tym. Sprawdzimy instalację, pomierzymy sygnał w każdym punkcie instalacji. Być może któryś z elementów instalacji jest uszkodzony? Może występuje przerwa na kablu? Może tłumienie elementów instalacji jest za duże? Te i inne problemy zdiagnozujemy szybko i dokładnie.

Komentowanie jest wyłączone.