Instalacje TV

Instalacje TV

GniazdoR TV-SAT

Gniazdo RTV-SAT

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? A może chciałbyś w końcu zrobić porządek w swojej instalacji telewizyjnej. Skontaktuj się z nami a pomożemy optymalnie zaplanować instalację telewizyjną oraz komputerową. Dobrze zaplanowana instalacja pozwala w przyszłości uniknąć problemów z odbiorem albo koniecznością doprowadzenia dodatkowych kabli do pomieszczenia.

Rozbudowa istniejącej instalacji

Posiadasz instalację TV-SAT ale chciałbyś podłączyć dodatkowy dekoder/telewizor? Nie wiesz które elementy instalacji należy wymienić aby sygnał odbierać na kolejnych odbiornikach? Zadzwoń do nas a przyjedziemy i doradzimy co należy wykonać. Może wystarczy tylko założyć rozgałęźnik, a może trzeba wymienić konwerter? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

 Zbiorcze instalacje DVB-T – SAT

Instalacje zbiorcze

Instalacje zbiorcze

Nasza oferta skierowana jest również do właścicieli budynków wielorodzinnych, hoteli, pensjonatów i innych podmiotów które potrzebują zbiorczej instalacji telewizyjnej nawet dla kilkudziesięciu odbiorników TV. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zaprojektujemy i wykonamy dowolną zbiorczą instalację biorąc pod uwagę ilość odbiorników, potrzebną ofertę programową, odległości wpływające na tłumienie instalacji. W przypadku zbiorczych instalacji cena usługi ustalana jest indywidualnie.

Komentowanie jest wyłączone.